WEDSTRIJD
01.03.23 | 2e ronde | Victoria Bosio | Emma Lene | 7-65, 4-6, 6-4 | W25 Tucuman | Clay |
STATISTIEKEN
Victoria Bosio | Emma Lene | |
1e Service % | 65/103 (63%) | 69/116 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/65 (63%) | 44/69 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/38 (58%) | 24/47 (51%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/116 (41%) | 40/103 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/219 (51%) | 108/219 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Bosio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Bosio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victoria Bosio | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Emma Lene | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Bosio | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Bosio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Bosio | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Bosio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Bosio | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Bosio | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Victoria Bosio | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Bosio | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Bosio | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Bosio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Bosio vs. Emma Lene - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 2e ronde | Victoria Bosio | Emma Lene | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Tucuman | Clay |
Victoria Bosio form & Emma Lene form
Victoria Bosio - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bruna Melato | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-610, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 3e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Emma Lene - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |