WEDSTRIJD
22.06.21 | Kwalif. | Victoria Bosio | Sabine Rutlauka | 2-6, 6-2, 10-7 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Bosio vs. Sabine Rutlauka - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | Kwalif. | Victoria Bosio | Sabine Rutlauka | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Victoria Bosio form & Sabine Rutlauka form
Victoria Bosio - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bruna Melato | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-610, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 3e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sabine Rutlauka - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.21 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.21 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |