WEDSTRIJD
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Victoria Gomez | Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-4, 10-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
13.11.03, 20 Jaar
13.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.07.01, 22 Jaar
21.07.01, 22 Jaar
Victoria Gomez vs. Klara Ondrejcekova - onderlinge wedstrijden
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Victoria Gomez | Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Victoria Gomez form & Klara Ondrejcekova form
Victoria Gomez - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-73, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, - Victoria Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Marika Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Fanny Norin | 7-5, 6-75, 10-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Ferlito | 6-3, 5-7, 12-14 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Marti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Briana Szabo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Desvignes | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Peres | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Petretic | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Klara Ondrejcekova - laatste wedstrijden
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |