WEDSTRIJD
19.08.21 | 2e ronde | Victoria Jimenez Kasintseva | Oksana Selekhmeteva | 6-1, 6-1 | W60 San | Clay |
STATISTIEKEN
Victoria Jimenez Kasintseva | Oksana Selekhmeteva | |
1e Service % | 35/56 (63%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/46 (63%) | 22/56 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Jimenez Kasintseva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Jimenez Kasintseva vs. Oksana Selekhmeteva - onderlinge wedstrijden
19.08.21 | 2e ronde | Victoria Jimenez Kasintseva | Oksana Selekhmeteva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 San | Clay |
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Oksana Selekhmeteva | Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
Victoria Jimenez Kasintseva form & Oksana Selekhmeteva form
Victoria Jimenez Kasintseva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | Lucija Ciric Bagaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hanna Chang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Okalova | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mary Stoiana | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Kononova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Chloe Beck | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 6-2, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |