WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Victoria Muntean | Chloe Compson | 6-2, 6-2 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Victoria Muntean | Chloe Compson | |
1e Service % | 22/37 (59%) | 23/53 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 7/23 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 7/37 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Muntean | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-0 | Chloe Compson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Victoria Muntean | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-0 | Chloe Compson | |
0-0 | ||
Victoria Muntean | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Chloe Compson | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Muntean | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Chloe Compson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Victoria Muntean | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Chloe Compson | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Muntean | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Chloe Compson | |
0-0, 30-0 | ||
Victoria Muntean | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Chloe Compson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Muntean | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Chloe Compson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Muntean vs. Chloe Compson - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Victoria Muntean | Chloe Compson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
Victoria Muntean form & Chloe Compson form
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |
Chloe Compson - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Monica Cappelletti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Natasha Fourouclas | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Natasha Fourouclas | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Ares Teixido Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.19 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mironova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
17.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Dimitrova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Donnaroza Gouvernante | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
06.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Akiko Okuda | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |