WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Victoria Muntean | Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | W25 Grodzisk | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
25.12.98, 25 Jaar
25.12.98, 25 Jaar
Victoria Muntean vs. Weronika Jasmina Forys - onderlinge wedstrijden
15.01.20 | 1e ronde | Victoria Muntean | Weronika Jasmina Forys | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Victoria Muntean | Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Grodzisk | Clay |
Victoria Muntean form & Weronika Jasmina Forys form
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |
Weronika Jasmina Forys - laatste wedstrijden
W15 Oran - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.02.18 Kwalif. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |