WEDSTRIJD
23.07.20 | 1e ronde | Viktoria Hruncakova | Bianca Behulova | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoria Hruncakova vs. Bianca Behulova - onderlinge wedstrijden
23.07.20 | 1e ronde | Viktoria Hruncakova | Bianca Behulova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Viktoria Hruncakova form & Bianca Behulova form
Viktoria Hruncakova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Bianca Behulova - laatste wedstrijden
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 6-3, 4-6, 0-1, - Bianca Behulova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-74, 0-3, - Bianca Behulova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Dols | 1-6, 6-3, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Celine Naef | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 0-6, 12-10 | wedstrijd detail |