WEDSTRIJD
23.09.21 | 2e ronde | Viktoria Hruncakova | Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | W25 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
Viktoria Hruncakova | Ziva Falkner | |
1e Service % | 25/52 (48%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/25 (60%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/60 (52%) | 22/52 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/112 (54%) | 51/112 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Viktoria Hruncakova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktoria Hruncakova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Viktoria Hruncakova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoria Hruncakova vs. Ziva Falkner - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 2e ronde | Viktoria Hruncakova | Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santarem | Hard |
Viktoria Hruncakova form & Ziva Falkner form
Viktoria Hruncakova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Ziva Falkner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |