WEDSTRIJD
14.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Viktoria Morvayova | Alica Rusova | 6-2, 6-3 | W25 Madrid | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoria Morvayova vs. Alica Rusova - onderlinge wedstrijden
14.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Viktoria Morvayova | Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Madrid | Hard |
Viktoria Morvayova form & Alica Rusova form
Viktoria Morvayova - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seri Nayuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Alicia Owegi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Alica Rusova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |