WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Viktoria Morvayova | Diletta Cherubini | 6-2, 6-1 | W25 Ortisei | I. hard |
STATISTIEKEN
Viktoria Morvayova | Diletta Cherubini | |
1e Service % | 28/39 (72%) | 23/52 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/52 (62%) | 13/39 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Morvayova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Viktoria Morvayova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoria Morvayova vs. Diletta Cherubini - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Viktoria Morvayova | Diletta Cherubini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Ortisei | I. hard |
Viktoria Morvayova form & Diletta Cherubini form
Viktoria Morvayova - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seri Nayuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Alicia Owegi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Diletta Cherubini - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tanisha Kashyap | - Diletta Cherubini - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |