WEDSTRIJD
14.04.21 | 1e ronde | Viktoriia Dema | Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Viktoriia Dema | Ekaterina Yashina | |
1e Service % | 31/59 (53%) | 33/60 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 23/33 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/28 (36%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/60 (48%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktoriia Dema | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriia Dema | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Viktoriia Dema | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15 | ||
Viktoriia Dema | 4-5 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Viktoriia Dema | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoriia Dema | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Viktoriia Dema | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoriia Dema vs. Ekaterina Yashina - onderlinge wedstrijden
14.04.21 | 1e ronde | Viktoriia Dema | Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Viktoriia Dema form & Ekaterina Yashina form
Viktoriia Dema - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail |
Ekaterina Yashina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |