WEDSTRIJD
09.09.20 | 1e ronde | Viktoriia Dema | Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 6-0 | W15 Varna | Clay |
STATISTIEKEN
Viktoriia Dema | Stefana Lazar | |
1e Service % | 38/79 (48%) | 68/105 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/41 (49%) | 10/37 (27%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/105 (54%) | 34/79 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/184 (55%) | 82/184 (45%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktoriia Dema | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoriia Dema | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoriia Dema | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktoriia Dema | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Stefana Lazar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Viktoriia Dema vs. Stefana Lazar - onderlinge wedstrijden
09.09.20 | 1e ronde | Viktoriia Dema | Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
Viktoriia Dema form & Stefana Lazar form
Viktoriia Dema - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail |
Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail |