WEDSTRIJD
28.02.21 | Kwalif. | Viktorija Golubic | Leonie Kung | 6-3, 6-0 | Lyon | I. hard |
STATISTIEKEN
Viktorija Golubic | Leonie Kung | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 25/36 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 23/60 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Viktorija Golubic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktorija Golubic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktorija Golubic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Leonie Kung | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktorija Golubic vs. Leonie Kung - onderlinge wedstrijden
14.03.21 | Kwalif. | Viktorija Golubic | Leonie Kung | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Monterrey | Hard |
28.02.21 | Kwalif. | Viktorija Golubic | Leonie Kung | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Lyon | I. hard |
Viktorija Golubic form & Leonie Kung form
Viktorija Golubic - laatste wedstrijden
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
09.09.23 Finale | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Leonie Kung - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |