WEDSTRIJD
24.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Vitalia Diatchenko | Katarzyna Kawa | 7-5, 6-1 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Vitalia Diatchenko | Katarzyna Kawa | |
1e Service % | 45/72 (63%) | 37/55 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/45 (73%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/55 (49%) | 27/72 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
4-5 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Katarzyna Kawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitalia Diatchenko vs. Katarzyna Kawa - onderlinge wedstrijden
24.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Vitalia Diatchenko | Katarzyna Kawa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | London | Grass |
23.09.19 | 1e ronde | Katarzyna Kawa | Vitalia Diatchenko | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Tashkent | Hard |
26.05.14 | 1e ronde | Vitalia Diatchenko | Katarzyna Kawa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Moscow | Clay |
Vitalia Diatchenko form & Katarzyna Kawa form
Vitalia Diatchenko - laatste wedstrijden
W40 Tbilisi - Hard | ||||
06.05.23 Finale | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - scratch | wedstrijd detail | |
05.05.23 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
03.11.22 Kwartfinale | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
11.09.22 Finale | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Katarzyna Kawa - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |