WEDSTRIJD
10.09.19 | 1e ronde | Vitalia Diatchenko | Shavit Kimchi | 6-1, 6-4 | W60 Meitar | Hard |
STATISTIEKEN
Vitalia Diatchenko | Shavit Kimchi | |
1e Service % | 30/43 (70%) | 29/61 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 20/29 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 8/32 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 12 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Shavit Kimchi | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 2-1 | |
3-1 | Shavit Kimchi | |
Vitalia Diatchenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Shavit Kimchi | |
Vitalia Diatchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vitalia Diatchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Shavit Kimchi | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 4-2 | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vitalia Diatchenko vs. Shavit Kimchi - onderlinge wedstrijden
10.09.19 | 1e ronde | Vitalia Diatchenko | Shavit Kimchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Meitar | Hard |
Vitalia Diatchenko form & Shavit Kimchi form
Vitalia Diatchenko - laatste wedstrijden
W40 Tbilisi - Hard | ||||
06.05.23 Finale | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - scratch | wedstrijd detail | |
05.05.23 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
03.11.22 Kwartfinale | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
11.09.22 Finale | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Shavit Kimchi - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |