WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Vivien Juhaszova | Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | W60 Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Vivien Juhaszova | Nina Potocnik | |
1e Service % | 31/55 (56%) | 43/71 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/31 (68%) | 30/43 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 11/28 (39%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/71 (42%) | 24/55 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/126 (48%) | 65/126 (52%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vivien Juhaszova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15 | ||
Vivien Juhaszova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-3 | Nina Potocnik | |
0-0 | ||
Vivien Juhaszova | 0-4 | |
0-5 | Nina Potocnik | |
Vivien Juhaszova | 1-5 | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
Vivien Juhaszova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Vivien Juhaszova | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Nina Potocnik | |
Vivien Juhaszova | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Nina Potocnik | |
0-0 | ||
Vivien Juhaszova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Nina Potocnik | |
0-0, 0-1, 2-3, 3-5, 4-5, 6-6, 6-7, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vivien Juhaszova vs. Nina Potocnik - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Nina Potocnik | Vivien Juhaszova | 6-2, 4-0, Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | W60 Szekesfehervar | Clay |
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Vivien Juhaszova | Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | W60 Warsaw | Clay |
Vivien Juhaszova form & Nina Potocnik form
Vivien Juhaszova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Podgorica - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail |