WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Vladislava Andreevskaya | Jasmina Stoppel | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
0
08.10.05, 18 Jaar
08.10.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
03.05.02, 21 Jaar
03.05.02, 21 Jaar
Vladislava Andreevskaya vs. Jasmina Stoppel - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Vladislava Andreevskaya | Jasmina Stoppel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Vladislava Andreevskaya form & Jasmina Stoppel form
Vladislava Andreevskaya - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 7-68, 12-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Claudia Gasparovic | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | Ziva Falkner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Kalyakina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Romanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Jumazhanova | - | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jasmina Stoppel - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 7-63, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selin Ovunc | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 4-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emelie Gabran | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |