Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Egypt
31.05.01, 22 Jaar
31.05.01, 22 Jaar
Weronika Falkowska vs. Aya El Sayed - onderlinge wedstrijden
04.02.19 | Kwalif. | Weronika Falkowska | Aya El Sayed | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Weronika Falkowska form & Aya El Sayed form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | Jasmijn Gimbrere - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Aya El Sayed - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Elgebily | - Aya El Sayed - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.01.21 2e ronde | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail |