WEDSTRIJD
16.02.21 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Weronika Falkowska | Bojana Marinkovic | |
1e Service % | 27/34 (79%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 4/17 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 10/34 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Bojana Marinkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Weronika Falkowska vs. Bojana Marinkovic - onderlinge wedstrijden
29.03.22 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
16.02.21 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
10.12.20 | 2e ronde | Weronika Falkowska | Bojana Marinkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Weronika Falkowska form & Bojana Marinkovic form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
14.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | Jasmijn Gimbrere - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Bojana Marinkovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail |