WEDSTRIJD
23.08.20 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Katarzyna Wysoczanska | 7-68, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
25.12.97, 26 Jaar
25.12.97, 26 Jaar
Weronika Falkowska vs. Katarzyna Wysoczanska - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde | Weronika Falkowska | Katarzyna Wysoczanska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Weronika Falkowska form & Katarzyna Wysoczanska form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Katarzyna Wysoczanska - laatste wedstrijden
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.18 Kwalif. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
30.08.17 2e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.08.17 1e ronde | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Prim Siripipat | 7-611, 6-4 | wedstrijd detail |