WEDSTRIJD
26.02.21 | Kwartfinale | Weronika Falkowska | Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Weronika Falkowska | Sebastianna Scilipoti | |
1e Service % | 44/62 (71%) | 51/71 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/44 (70%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/18 (28%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/71 (49%) | 26/62 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/133 (53%) | 62/133 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Sebastianna Scilipoti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Weronika Falkowska vs. Sebastianna Scilipoti - onderlinge wedstrijden
26.02.21 | Kwartfinale | Weronika Falkowska | Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
18.02.21 | 2e ronde | Weronika Falkowska | Sebastianna Scilipoti | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Weronika Falkowska form & Sebastianna Scilipoti form
Weronika Falkowska - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 Kwartfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Sebastianna Scilipoti - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |