WEDSTRIJD
30.05.16 | Kwalif. | Weronika Jasmina Forys | Alexandra Lazarova | 6-2, 4-6, 6-4 | Szczawno Zdroj | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
25.12.98, 25 Jaar
25.12.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
09.04.98, 25 Jaar
09.04.98, 25 Jaar
Weronika Jasmina Forys vs. Alexandra Lazarova - onderlinge wedstrijden
30.05.16 | Kwalif. | Weronika Jasmina Forys | Alexandra Lazarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Szczawno Zdroj | Clay |
Weronika Jasmina Forys form & Alexandra Lazarova form
Weronika Jasmina Forys - laatste wedstrijden
W15 Oran - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
26.02.18 Kwalif. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Alexandra Lazarova - laatste wedstrijden
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Palcic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vinkovci - Clay | ||||
01.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Frantova | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Stefanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palic - Clay | ||||
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
13.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Heinova | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 Kwalif. | vs. Weronika Jasmina Forys | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Anasztazia Fouraev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.16 Kwalif. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
21.09.15 Kwalif. | vs. Barbara Kotelesova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anabel Martinovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.15 1e ronde | vs. Mandy Wagemaker | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Bokulic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.15 Kwalif. | vs. Ivana Marinov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.15 1e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
27.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ariana Saki | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Vladescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
15.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
04.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |