WEDSTRIJD
18.11.21 | Kwartfinale | Xenia Knoll/Joanne Zuger | Diana Marcinkevica/Yue Yuan | 4-6, 6-1, 10-5 | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
02.09.92, 31 Jaar
02.09.92, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Latvia
03.08.92, 31 Jaar
03.08.92, 31 Jaar
Switzerland
17.11.00, 23 Jaar
17.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
China
25.09.98, 25 Jaar
25.09.98, 25 Jaar
Xenia Knoll/Joanne Zuger vs. Diana Marcinkevica/Yue Yuan - onderlinge wedstrijden
18.11.21 | Kwartfinale | Xenia Knoll/Joanne Zuger | Diana Marcinkevica/Yue Yuan | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Xenia Knoll form & Diana Marcinkevica form
Xenia Knoll/Joanne Zuger - laatste wedstrijden
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.21 Halve finale | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
01.12.21 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi/Federica Urgesi | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Isabelle Haverlag/Francisca Jorge | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.21 Halve finale | vs. Susan Bandecchi/Ylena In-Albon | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato/Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Verena Hofer/Laura Mair | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
20.11.21 Finale | vs. Julie Belgraver/Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.21 Halve finale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-2, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
18.11.21 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica/Yue Yuan | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Laura Boehner/Lena Greiner | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Diana Marcinkevica/Yue Yuan - laatste wedstrijden
W25 Petange - I. hard | ||||
18.11.21 Kwartfinale | vs. Xenia Knoll/Joanne Zuger | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.21 Finale | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.10.21 Halve finale | vs. Naiktha Bains/Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.21 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge/Matilde Jorge | Francisca Jorge/Matilde Jorge - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Maja Chwalinska/Weronika Falkowska | 6-4, 6-75, 11-9 | wedstrijd detail |