Xenia Bandurowska vs. Selina Atay 18.02.2024

Xenia Bandurowska vs. Selina Atay 18.02.2024 - W15 Manacor - confrontatie

WEDSTRIJD

18.02.241e ronde van de kwal.Xenia Bandurowska Selina Atay 7-64, 6-2 Spain W15 Manacor Hard

STATISTIEKEN

6-2

Xenia Bandurowska
Poland
17.09.04, 19 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar







Selina Atay
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Xenia Bandurowska vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden

18.02.241e ronde van de kwal.Xenia BandurowskaSelina Atay7-64, 6-2 wedstrijd detailSpain W15 Manacor Hard

Xenia Bandurowska form & Selina Atay form

Xenia Bandurowska - laatste wedstrijden

Tunisia W15 Monastir - Hard
08.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Elena Michel6-0, 3-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
03.04.24
1e ronde
vs. Alessia Popescu7-5, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.04.24
Kwalif.
vs. Nina Radovanovic1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
01.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Ametmarie Perez6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
27.03.24
1e ronde
vs. Selina Dal3-6, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.03.24
Kwalif.
vs. Aminata Sall6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Jasmine Ben Aba6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
18.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Alice Soulie4-6, 6-4, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
14.03.24
2e ronde
vs. Maria Martinez Vaquero1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.03.24
1e ronde
vs. Keira Blackbeard6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
28.02.24
1e ronde
vs. Charlotte Ruud6-74, 6-3, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Iveta Dapkute6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.02.24
Kwalif.
vs. Jana Vanik6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Maria Martinez Vaquero6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
21.02.24
1e ronde
vs. Anna Ulyashchenko2-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
20.02.24
Kwalif.
vs. Tessa Johanna Brockmann4-6, 6-2, 12-10 overwinningwedstrijd detail
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Kate Mansfield2-6, 6-3, 12-10 overwinningwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Selina Atay7-64, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Sonia Cassani6-71, 6-4, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
21.12.23
1e ronde
vs. Darja Suvirdjonkova4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.12.23
Kwalif.
vs. Caterina Odorizzi6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
19.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Katie Dyson6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W25 Monastir - Hard
11.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Gozal Ainitdinova6-79, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
28.11.23
1e ronde
vs. Vicky Van De Peer5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Nules - Clay
15.11.23
1e ronde
vs. Nadiya Kolb1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Castellon - Clay
05.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Africa Burillo Berezak6-3, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Andrea Palazon6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
19.10.23
2e ronde
vs. Arabella Koller2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - scratchnederlaagwedstrijd detail
17.10.23
1e ronde
vs. Luana Plaza Araujo6-3, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.10.23
Kwartfinale
vs. Hina Inoue3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail

Selina Atay - laatste wedstrijden

Turkey W15 Antalya - Clay
27.03.24
1e ronde
vs. Chantal Sauvant2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.03.24
Kwalif.
vs. Karolina Mrazikova7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Nikoletta Muller6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Andra Maria Simion6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
21.03.24
2e ronde
vs. Anna Siskova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.03.24
1e ronde
vs. Giulia Carbonaro6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
11.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Elisabeth Junge-Ilges3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
27.02.24
Kwalif.
vs. Kate Mansfield2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Alexandra Biot2-6, 7-5, 10-7 overwinningwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Lykke Lindorff6-4, 2-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Xenia Bandurowska6-74, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W35 Antalya - Clay
04.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Carson Branstine0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W50 Antalya - Clay
15.01.24
1e ronde
vs. Ilay Yoruk6-79, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W35 Antalya - Clay
11.01.24
1e ronde
vs. Alina Granwehr6-76, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
28.12.23
2e ronde
vs. Ksenia Efremova4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.12.23
1e ronde
vs. Margherita Marcon1-6, 6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
12.12.23
1e ronde
vs. Francesca Pace1-6, 7-66, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
05.12.23
Kwalif.
vs. Ada Piestrzynska2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiya Krymkova6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ela Belanova6-74, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
21.11.23
1e ronde
vs. Timea Jaruskova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
14.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Maria Daciana Ciubotaru6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
14.11.23
Kwalif.
vs. Marion Viertler1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Denisa Elena Plesa6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
08.11.23
1e ronde
vs. Doga Turkmen4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Sweden W15 Nasbypark - I. hard
30.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Divine Dasam Nweke6-1, 4-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W25 Istanbul - I. hard
22.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ioana Teodora Sava4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Faro - Hard
16.10.23
Kwalif.
vs. Daria Lopatetskaya1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Nicole Gadient2-6, 6-1, 11-9 overwinningwedstrijd detail
Azerbaijan W15 Baku - Hard
30.08.23
1e ronde
vs. Yaroslava Bartashevich1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
<