WEDSTRIJD
03.01.22 | Kwalif. | Xiaodi You | Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | W60+H Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Xiaodi You | Jelena Cvijanovic | |
1e Service % | 21/32 (66%) | 19/43 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/21 (90%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 8/32 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
20.10.05, 18 Jaar
20.10.05, 18 Jaar
Xiaodi You vs. Jelena Cvijanovic - onderlinge wedstrijden
03.01.22 | Kwalif. | Xiaodi You | Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Bendigo | Hard |
Xiaodi You form & Jelena Cvijanovic form
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |
Jelena Cvijanovic - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darcy Parke | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faith Sadgrove | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Han Shi | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 0-3, - Jelena Cvijanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Findlay | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Susannah Su | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Pisar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |