WEDSTRIJD
15.02.16 | 1e ronde van de kwal. | Xinyu Gao | Karolina Wlodarczak | 2-6, 6-1, 6-4 | Perth | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xinyu Gao vs. Karolina Wlodarczak - onderlinge wedstrijden
15.02.16 | 1e ronde van de kwal. | Xinyu Gao | Karolina Wlodarczak | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Xinyu Gao form & Karolina Wlodarczak form
Xinyu Gao - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Karolina Wlodarczak - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 0-6, 0-1, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caliari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-4, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Sophia Kovalets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 2-6, 0-2, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 Kwalif. | vs. Sally Peers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Mizuno Kijima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 1-3, - Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Kyra Yap | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.15 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.15 1e ronde | vs. Susanne Celik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.15 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 1e ronde | vs. Sally Peers | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cakovec - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde | vs. Ema Mikulcic | 6-1, Ema Mikulcic - scratch | wedstrijd detail |