WEDSTRIJD
21.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Xinyu Gao | Yanni Liu | 7-66, 3-6, 10-6 | W25 Nanning | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Xinyu Gao vs. Yanni Liu - onderlinge wedstrijden
21.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Xinyu Gao | Yanni Liu | 7-66, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Nanning | Hard |
Xinyu Gao form & Yanni Liu form
Xinyu Gao - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Yanni Liu - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Yuno Kitahara | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanna Soeda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Shibata | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Le Yi Liu | 6-74, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 0-1, - Yanni Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Annabelle Xu | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Kyoka Kubo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-70, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Elyse Tse | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-74, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Supanid Nopparith | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |