WEDSTRIJD
23.03.16 | 2e ronde | Ya-Hsuan Lee | Jessica Moore | 6-2, 6-0 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Ya-Hsuan Lee | Jessica Moore | |
1e Service % | 28/50 (56%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/28 (64%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 3/21 (14%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 20/50 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ya-Hsuan Lee vs. Jessica Moore - onderlinge wedstrijden
23.03.16 | 2e ronde | Ya-Hsuan Lee | Jessica Moore | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
28.04.14 | 1e ronde | Jessica Moore | Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Seoul | Hard |
Ya-Hsuan Lee form & Jessica Moore form
Ya-Hsuan Lee - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail |
Jessica Moore - laatste wedstrijden
Surbiton - Grass | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-4, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cagnes Sur - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.18 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.02.18 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Allie Kiick | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
01.01.18 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tallulah Farrow | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
23.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - Clay | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Pedranzini | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
13.05.17 Halve finale | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.17 Kwartfinale | vs. Varatchaya Wongteanchai | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.17 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.17 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |