WEDSTRIJD
25.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Ya-Yi Yang | Iva Sepa | 6-3, 6-2 | W25 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Ya-Yi Yang | Iva Sepa | |
1e Service % | 36/55 (65%) | 46/68 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 21/46 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/68 (57%) | 23/55 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Yi Yang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ya-Yi Yang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ya-Yi Yang | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya-Yi Yang | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ya-Yi Yang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ya-Yi Yang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ya-Yi Yang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Yi Yang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.09.04, 19 Jaar
17.09.04, 19 Jaar
Ya-Yi Yang vs. Iva Sepa - onderlinge wedstrijden
25.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Ya-Yi Yang | Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
Ya-Yi Yang form & Iva Sepa form
Ya-Yi Yang - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 2-5, - Ya-Yi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Yexin Ma | 6-76, 7-60, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 7-64, 1-0, Jessika Ponchet - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 7-5, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Iva Sepa - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |