INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yan Wang vs. Vanesa Furlanetto - onderlinge wedstrijden
02.12.13 | 1e ronde | Yan Wang | Vanesa Furlanetto | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Merida | Hard |
Yan Wang form & Vanesa Furlanetto form
Yan Wang - laatste wedstrijden
Wuhan - Hard | ||||
28.05.17 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 1-6, - Yan Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Luan - Hard | ||||
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 0-2, - Yan Wang - scratch | wedstrijd detail | |
Qujing - Hard | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Meiting Liu | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.17 Kwalif. | vs. Wanyuanyun Jin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Tian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
10.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yue Yu (2000) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
14.02.17 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
26.12.16 1e ronde | vs. Harmony Tan | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Suzhou - Hard | ||||
17.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Si Qi Liu | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.16 Kwalif. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ran Meng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
08.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Sharipova | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Naiman - I. hard | ||||
09.08.16 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
15.07.16 Finale | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.07.16 Halve finale | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.16 Kwartfinale | vs. Yeong Won Jeong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.16 2e ronde | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.16 1e ronde | vs. You-Na Sul | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
09.07.16 Finale | vs. Sang Hee Park | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.16 Halve finale | vs. Hyojung Yea | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.16 Kwartfinale | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.16 2e ronde | vs. Robu Kajitani | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde | vs. Ju-Eun Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
30.06.16 Kwartfinale | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.16 2e ronde | vs. Sunae Ji | Sunae Ji - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Vanesa Furlanetto - laatste wedstrijden
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 1e ronde | vs. Maurien Rikkert | 0-5, Maurien Rikkert - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.15 2e ronde | vs. Linda Prenkovic | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zeeland - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.15 1e ronde | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.15 Kwalif. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
22.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Santamaria | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.15 Kwalif. | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.15 1e ronde | vs. Conny Perrin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba - Clay | ||||
02.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Juliana Silva De Carvalho | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.15 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-1, 3-2, Lara Isis Teodoro De Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
Campinas - Clay | ||||
23.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Eduarda Piai | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.15 1e ronde | vs. Dinah Pfizenmaier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.15 Kwalif. | vs. Gaia Sanesi | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanna Tomita | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
09.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Tozzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.15 Kwalif. | vs. Giovanna Tomita | 6-2, 4-5, Giovanna Tomita - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.15 1e ronde | vs. Karina Venditti | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.12.14 1e ronde | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 4-1, Andrea Koch-Benvenuto - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.14 Halve finale | vs. Bianca Botto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.14 2e ronde | vs. Fernanda Brito | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.14 Kwartfinale | vs. Gaia Sanesi | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
17.11.14 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Victoria - Hard | ||||
20.10.14 1e ronde | vs. Claudia Cortes De Maldonado | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.14 2e ronde | vs. Heidi El Tabakh | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
13.10.14 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
06.10.14 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.14 1e ronde | vs. An-Sophie Mestach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.14 Kwalif. | vs. Sofia Blanco | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |