WEDSTRIJD
18.08.20 | 1e ronde | Yana Morderger | Charlotte Klasen | 6-1, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Yana Morderger | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yana Morderger vs. Charlotte Klasen - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Yana Morderger | Charlotte Klasen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Yana Morderger form & Charlotte Klasen form
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Charlotte Klasen - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
07.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
04.02.16 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.16 1e ronde | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.16 Kwalif. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |