WEDSTRIJD
23.11.22 | 1e ronde | Yanina Wickmayer | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Yanina Wickmayer | Lena Papadakis | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 2/15 (13%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/44 (57%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yanina Wickmayer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yanina Wickmayer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanina Wickmayer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yanina Wickmayer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yanina Wickmayer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Yanina Wickmayer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanina Wickmayer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yanina Wickmayer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yanina Wickmayer vs. Lena Papadakis - onderlinge wedstrijden
23.11.22 | 1e ronde | Yanina Wickmayer | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Yanina Wickmayer form & Lena Papadakis form
Yanina Wickmayer - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sara Errani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hao-Ching Chan | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Jessica Pegula | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 1-3, - Yanina Wickmayer - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 0-4, - Yanina Wickmayer - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
30.07.23 Halve finale | vs. Iga Swiatek | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |