WEDSTRIJD
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Alina Silich | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yarden Akler vs. Alina Silich - onderlinge wedstrijden
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Yarden Akler | Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Yarden Akler form & Alina Silich form
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alina Silich - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |