WEDSTRIJD
03.02.20 | Kwalif. | Yekaterina Dmitrichenko | Arina Solomatina | 6-4, 3-6, 16-14 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
Yekaterina Dmitrichenko vs. Arina Solomatina - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | Kwalif. | Yekaterina Dmitrichenko | Arina Solomatina | 6-4, 3-6, 16-14 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Yekaterina Dmitrichenko form & Arina Solomatina form
Yekaterina Dmitrichenko - laatste wedstrijden
W25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.05.21 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Arina Solomatina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |