WEDSTRIJD
09.02.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Eva Vedder | 3-6, 7-61, 6-0 | W15 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
Yeon Woo Ku | Eva Vedder | |
1e Service % | 61/94 (65%) | 40/85 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/61 (61%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 17/45 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/85 (49%) | 41/94 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/179 (53%) | 84/179 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
0-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yeon Woo Ku | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeon Woo Ku vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
09.02.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Eva Vedder | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Villena | Hard |
Yeon Woo Ku form & Eva Vedder form
Yeon Woo Ku - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |