WEDSTRIJD
31.08.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Flavie Brugnone | 6-3, 3-1, - scratch | W15 Aix | Clay |
STATISTIEKEN
Yeon Woo Ku | Flavie Brugnone | |
1e Service % | 21/47 (45%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/21 (76%) | 12/24 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/40 (50%) | 18/47 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/87 (56%) | 38/87 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeon Woo Ku vs. Flavie Brugnone - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Flavie Brugnone | 6-3, 3-1, Flavie Brugnone - scratch | wedstrijd detail | W15 Aix | Clay |
Yeon Woo Ku form & Flavie Brugnone form
Yeon Woo Ku - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Flavie Brugnone - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Moga | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |