INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeon Woo Ku vs. Lucia Cortez Llorca - onderlinge wedstrijden
02.02.21 | Kwalif. | Yeon Woo Ku | Lucia Cortez Llorca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Yeon Woo Ku form & Lucia Cortez Llorca form
Yeon Woo Ku - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. En Shuo Liang | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Eleni Christofi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |