WEDSTRIJD
23.11.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Marine Szostak | 6-4, 6-0 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Yeon Woo Ku | Marine Szostak | |
1e Service % | 29/44 (66%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 6/23 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/47 (66%) | 15/44 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 8 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marine Szostak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marine Szostak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Marine Szostak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeon Woo Ku vs. Marine Szostak - onderlinge wedstrijden
23.11.21 | 1e ronde | Yeon Woo Ku | Marine Szostak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Yeon Woo Ku form & Marine Szostak form
Yeon Woo Ku - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Marine Szostak - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |