WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Yeon Woo Ku | Sofia Nami Samavati | 6-0, 6-2 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Yeon Woo Ku | Sofia Nami Samavati | |
1e Service % | 29/37 (78%) | 34/43 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 14/34 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/43 (63%) | 11/37 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sofia Nami Samavati | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yeon Woo Ku vs. Sofia Nami Samavati - onderlinge wedstrijden
08.10.21 | Kwartfinale | Yeon Woo Ku | Sofia Nami Samavati | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Yeon Woo Ku form & Sofia Nami Samavati form
Yeon Woo Ku - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sofia Nami Samavati - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-4, - Sofia Nami Samavati - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Boulter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
13.08.22 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
26.06.22 Finale | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.22 Halve finale | vs. Mona Barthel | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
18.06.22 Halve finale | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.22 Kwartfinale | vs. Julie Gervais | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Marine Partaud | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varberg - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |