WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Yexin Ma | Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Yexin Ma | Doga Turkmen | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/27 (67%) | 8/26 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 1/13 (8%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/39 (77%) | 16/41 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Yexin Ma | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yexin Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Yexin Ma vs. Doga Turkmen - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Yexin Ma | Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Yexin Ma form & Doga Turkmen form
Yexin Ma - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |