WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Yexin Ma | Erica Layton | 6-3, 6-1 | W25 Swan | Grass |
STATISTIEKEN
Yexin Ma | Erica Layton | |
1e Service % | 36/47 (77%) | 36/53 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/36 (83%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/53 (51%) | 12/47 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Erica Layton | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yexin Ma | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Erica Layton | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yexin Ma | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Erica Layton | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yexin Ma | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Erica Layton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yexin Ma | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Erica Layton | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Erica Layton | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Erica Layton | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yexin Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Erica Layton | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
07.10.00, 23 Jaar
07.10.00, 23 Jaar
Yexin Ma vs. Erica Layton - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Yexin Ma | Erica Layton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Swan | Grass |
Yexin Ma form & Erica Layton form
Yexin Ma - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Erica Layton - laatste wedstrijden
W25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ria Mehta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Indiya Mcleod | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Darina Kamenoff | 7-5, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Jane Haeusler | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tal Dekel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Major | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Gvinepadze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Milena Gevorgyan | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 Kwalif. | vs. Elicia Kim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |