WEDSTRIJD
10.07.18 | 1e ronde | Yexin Ma | Youmi Zhuoma | 6-1, 6-3 | Solo | Hard |
STATISTIEKEN
Yexin Ma | Youmi Zhuoma | |
1e Service % | 25/53 (47%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 14/28 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Youmi Zhuoma | |
2-0 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yexin Ma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Youmi Zhuoma | |
Yexin Ma | 1-0 | |
1-1 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 30-40 | ||
2-1 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yexin Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yexin Ma | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Youmi Zhuoma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yexin Ma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
20.12.99, 24 Jaar
20.12.99, 24 Jaar
Yexin Ma vs. Youmi Zhuoma - onderlinge wedstrijden
10.07.18 | 1e ronde | Yexin Ma | Youmi Zhuoma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Solo | Hard |
Yexin Ma form & Youmi Zhuoma form
Yexin Ma - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Youmi Zhuoma - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Wagner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
25.01.22 Kwalif. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joody Elkady | Joody Elkady - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.01.22 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Giza - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.21 Kwalif. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Carson Branstine | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Layla Elragabi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nour Shafei | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Ziyue Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.19 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Yang Jin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.19 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Giulia Paterno | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.09.18 2e ronde | vs. Zhima Du | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail |