INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yi Tsen Cho vs. Yujin Ahn - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Yi Tsen Cho | Yujin Ahn | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Jakarta | Hard |
07.12.22 | 1e ronde | Yujin Ahn | Yi Tsen Cho | 6-4, 2-3, Yujin Ahn - scratch | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Yi Tsen Cho form & Yujin Ahn form
Yi Tsen Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Yujin Ahn - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |