WEDSTRIJD
20.08.19 | 1e ronde | Yidi Yang | Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | W25 Guiyang | Hard |
STATISTIEKEN
Yidi Yang | Eudice Wong Chong | |
1e Service % | 43/67 (64%) | 31/52 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/43 (67%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/52 (58%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yidi Yang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Yidi Yang | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Yidi Yang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Yidi Yang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-4 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yidi Yang | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yidi Yang | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Eudice Wong Chong | |
Yidi Yang | 3-1 | |
4-1 | Eudice Wong Chong | |
Yidi Yang | 5-1 | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yidi Yang vs. Eudice Wong Chong - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | 1e ronde | Yidi Yang | Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Guiyang | Hard |
Yidi Yang form & Eudice Wong Chong form
Yidi Yang - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Eudice Wong Chong - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | - Eudice Wong Chong - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |