WEDSTRIJD
24.07.21 | Halve finale | Ylena In-Albon | Elysia Bolton | 6-1, 6-3 | W25 Les | Hard |
STATISTIEKEN
Ylena In-Albon | Elysia Bolton | |
1e Service % | 37/52 (71%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 14/24 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/42 (50%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elysia Bolton | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Elysia Bolton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Elysia Bolton | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ylena In-Albon | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Elysia Bolton | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ylena In-Albon vs. Elysia Bolton - onderlinge wedstrijden
24.07.21 | Halve finale | Ylena In-Albon | Elysia Bolton | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Les | Hard |
Ylena In-Albon form & Elysia Bolton form
Ylena In-Albon - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Elysia Bolton - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 3-6, 1-4, - Elysia Bolton - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 6-73, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 2-1, Iulia Bucea - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 4-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Dj Bennett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |