WEDSTRIJD
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Ylena In-Albon | Emeline Dartron | 6-0, 6-3 | W25 Denain | Clay |
STATISTIEKEN
Ylena In-Albon | Emeline Dartron | |
1e Service % | 31/52 (60%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ylena In-Albon | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ylena In-Albon | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ylena In-Albon vs. Emeline Dartron - onderlinge wedstrijden
14.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Ylena In-Albon | Emeline Dartron | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Denain | Clay |
Ylena In-Albon form & Emeline Dartron form
Ylena In-Albon - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |