WEDSTRIJD
18.04.23 | 1e ronde | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ekaterine Gorgodze | 3-6, 7-63, 7-64 | W60 Bellinzona | Clay |
STATISTIEKEN
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ekaterine Gorgodze | |
1e Service % | 76/130 (58%) | 96/127 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/76 (57%) | 50/96 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 29/54 (54%) | 18/31 (58%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/127 (46%) | 58/130 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 131/257 (51%) | 126/257 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 0 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
18.04.23 | 1e ronde | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ekaterine Gorgodze | 3-6, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Ekaterine Gorgodze form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |