WEDSTRIJD
15.10.12 | 1e ronde van de kwal. | Ysaline Bonaventure | Anna Klasen | 1-6, 6-1, 6-3 | Limoges | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Anna Klasen - onderlinge wedstrijden
15.10.12 | 1e ronde van de kwal. | Ysaline Bonaventure | Anna Klasen | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Limoges | I. hard |
Ysaline Bonaventure form & Anna Klasen form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Klasen - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |