WEDSTRIJD
26.03.12 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Elixane Lechemia | 6-3, 6-2 | Le Havre | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Elixane Lechemia - onderlinge wedstrijden
10.05.17 | 2e ronde | Ysaline Bonaventure | Elixane Lechemia | 7-61, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Monzon | Hard |
26.03.12 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Elixane Lechemia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Le Havre | Clay |
Ysaline Bonaventure form & Elixane Lechemia form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Elixane Lechemia - laatste wedstrijden
W60 Vero - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
12.04.19 Kwartfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
25.05.18 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.18 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.18 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |