INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Hilda Melander - onderlinge wedstrijden
06.06.11 | Kwalif. | Ysaline Bonaventure | Hilda Melander | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Almere | Clay |
Ysaline Bonaventure form & Hilda Melander form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Hilda Melander - laatste wedstrijden
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
03.11.16 2e ronde | vs. Kristina Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.16 1e ronde | vs. Enni Zander | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Enni Zander | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.16 Kwalif. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
10.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.16 Kwalif. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
04.10.16 1e ronde | vs. Lenka Jurikova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Stepanka Skacelova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
26.10.15 2e ronde | vs. Cornelia Lister | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.15 1e ronde | vs. Luca Nagymihaly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
21.09.15 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
14.09.15 1e ronde | vs. Anabel Martinovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.09.15 2e ronde | vs. Seone Mendez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.15 Kwartfinale | vs. Natalia Vajdova | 0-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.15 Kwalif. | vs. Maja Ornberg | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
15.09.14 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.14 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 7-5, 3-0, Cristina Ene - scratch | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
08.09.14 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Ba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 Halve finale | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.14 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |